13-й День народження логістичного лідера – «Алір Експрес»

У четвер, 1 листопада компанія «Алір Експрес», яка є одним з лідерів транспортної логістики в Україні, святкує свій тринадцятий день народження, передає TradeMaster.UA.

ПП «Алір Експрес» – це компанія, яка здійснює транспортну експедицію та перевезення вантажів різними видами транспорту.

Міцні позиції компанії на відповідному ринку підтверджуються численними нагородами, зокрема: «Підприємство року – 2012», «Підприємства регіону – 2012» Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих» і такою ж нагородою 2016 року, а також «Вибір України – 2018».

Компанія займається перевезенням вантажу більше, ніж у 65 країнах світу. Серед них – Литва, Латвія, Естонія, Норвегія, Фінляндія, Німеччина, Польща, Голландія, Бельгія, Італія, Іспанія, Туреччина, Франція та багато інших. Міжнародний досвід роботи перевізника став дуже корисною складовою в розвитку української логістики. Тому «Алір Експрес» можна назвати провідником прогресивних демократичних ідей у відповідну вітчизняну галузь економіки.

Засновник і директор компанії Ірина Бойко в інтерв’ю TradeMaster.UA відмітила, що одне з найвагоміших досягнень «Алір Експрес» – це довгострокова співпраця з клієнтами. Так, деякі ділові партнери працюють з компанією ще з початку її заснування в 2005 році. На сьогодні таке явище зустрінеш не часто. І це заслуга не лише репутації компанії, а й згуртованої роботи усіх співробітників і грамотного наставництва керівника, які, у свою чергу, і створюють сприятливий імідж підприємству.

Стабільна співпраця дійсно є вагомим досягненням. І попри те, що суспільство вимагає від будь-якої компанії динамічного розвитку, відносно налагодженої перманентної співпраці – постійність є дуже доречною. Адже успіх визначається, грубо кажучи, не у кількості партнерських стосунків, а в їх якості.

Ще одним досягненням експедиторської команди є максимальна юридична та фінансова відповідальність за свою діяльність, тобто за транспортування вантажів. Клієнт може бути упевнений, що об’єкт прибуде у повній цілості, а у разі форс-мажору завдяки надійній системі страхування відповідальності компанія відшкодує усі збитки. Бути упевненим у сьогоднішньому дні, у безпеці, мати гарантії – багатого варте.

«Алір Експрес» – це краще рішення, якщо вам необхідна швидкість і гарантованість якісного виконання зобов’язань транспортною компанією!