Транспортна династія «Алір Експрес»

Транспортно-експедиційна компанія «Алір Експрес» – це володар національного сертифікату «Вибір України 2018» за офіційними даними державних органів статистики.

Сам же керівник і власник, Ірина Бойко, нагороджена преміями «Керівник року» за ефективне управління передовим підприємством України і «Хрестом Пошани України» за професійне управління підприємством, а також нагородою «Золоті руки 2018».

«Усе моє життя пов’язане з транспортом і перевезеннями. Логістика завжди підкидає мені нові завдання, я завжди в пошуку рішень для оптимізації й поліпшення якості роботи. Я люблю свою роботу, і вона приносить мені задоволення», – коментує Ірина.

Ірина Бойко – це приклад людини, яка чітко розуміє свої цілі.

Спочатку червоний диплом за фахом «Експлуатація автомобільного транспорту», далі диплом «Інженер-конструктор автомобілів і тракторів».

Перші автомобільні права категорії «С» – вантажні автомобілі, Ірина отримала в студентстві, у 18 років, здавала на права на автомобілі марки ГАЗ-53. Чи багато ви зустрічали студентів з правами цієї категорії?

Завдяки чіткому розумінню своєї мети й правильно підібраній освіті ще зовсім молода дівчина знала, що знаходиться під капотом машини від «А» до «Я», розуміла як побудувати успішну логістику й чого бракує українським перевезенням. Ірина мала у своєму арсеналі усі потрібні елементи для будівництва великої транспортної династії.

Кар’єра розпочиналася з рядового фахівця – диспетчера АТП. «Мені завжди подобалося розвиватися. У мене був величезний потік енергії, який я вкладала виключно у свою роботу».

Наступна посада – керівник відділу експлуатації. Перебуваючи на цій посаді, Ірина зрозуміла, що настав час розширювати свою сферу діяльності, і в 2002 році столиця розкрила двері перед амбітною й упевненою людиною.

«Їхала в Київ з наївним багажем очікувань! Уявляла, як сипатимуться пропозиції про роботу, і я відразу ж зможу здійснити усе задумане. І що ви думаєте? Столиця мене чекала».

Ірина згадує, як проходила співбесіду: «Мене усі брали на роботу, і я була налаштована оптимістично». І це вдихнуло в неї ще більшу віру у свої сили. «Через тернії до зірок» – саме під таким девізом почався її подальший шлях.

Вдень робота, вночі – вивчення нового. Адже поки ти спиш, хтось розвивається й стає краще за тебе.

Наполеглива праця змогла прокласти фундамент для експедиційної компанії «Алір Експрес», заснованої в 2005 році Іриною Бойко.

Компанія надавала експедиційні послуги як усередині країни, так і на міжнародному ринку. В «Алір Експрес» немає обмежень в перевезеннях (тим більше, якщо для кожного товару є потрібний ресурс і умови). Італія і Франція довіряють компанії свій алкоголь, Норвегія, Естонія, Латвія, Литва і Польща – морепродукти.

Так само логістика поширюється на будівельні й обробні матеріали, техніку, метали й навіть медикаменти, поставляє продукти харчування до великих супермаркетів. Й не виключено, що товар, наявний у вас під рукою, дбайливо доставлений саме «Алір Експрес»!

«Для мене дуже великим показником рівня довіри є те, що клієнти, які почали працювати з нами ще в 2005 році, працюють й досі. За 12 років існування транспортної логістики «Алір Експрес» ми не дали приводу засумніватися в собі. Майже уся наша робота будується виключно на довірі. Нас рекомендують іншим, а це ще одне цінне досягнення». Ірина жартує: «Ми так давно знайомі з нашими клієнтами, що розмови про роботу часто змінюються розмовами про особисте».

Досить високий рівень довіри до компанії й безперечне позиціонування, а також якісно надані логістичні послуги дозволяють «Алір Експрес» не витрачатися на рекламу. У них немає кричущих білбордів, більше того – навіть сайту. Їх реклама – величезна кількість позитивних рекомендацій в інтернеті. Це справжнє лице «Алір Експрес»!

Ірина Бойко розкриває секрет настільки високих показників: «Ми працюємо для клієнта. Тому перше, що робить наша компанія, – це страхує вантаж. Далі ми визначаємо найзручніший транспорт для перевезення і здійснюємо якісну експедицію довіреного вантажу. Прораховуємо усі складнощі, з яким може зіткнутися замовник, й заздалегідь запобігаємо їм, «закутуючи» перевезення якісним і своєчасним виконанням своїх обов’язків, доставляючи «від дверей до дверей». Звертаючись за послугами до «Алір Експрес», замовник може бути впевнений, що усі його побажання будуть почуті. У нас надійні партнери у сфері юридичного захисту та у сфері брокерських послуг».

Звичайно, успіх компанії безпосередньо залежить від команди. Цікаво, що в «Алір Експрес» працюють лише жінки. Керівник відмічає, що 12 років роботи показали, що жіночий колектив набагато ефективніший.

«Жінки відповідальніші, цінують свою роботу. Виходить висока віддача, якісна й довга співпраця. Коли ти приклав 200 % своїх зусиль, щоб виконати роботу, й після цього вона тобі подобається, це означає, що ця робота – ТВОЯ».

Ірина пишається своєю командою. «Алір Експрес» давно вже стала чимось більшим, ніж просто роботою. Ця справжня сімейна справа!

«Ми дорожимо клієнтами й сприяємо їх процвітанню. Піклуємося про них. Ваше процвітання – наш успіх!» – саме з таким кредо працює компанія «Алір Експрес».